Postępowanie przed sądem Amtsgericht w Pasewalku w Niemczech

Verfahren vor dem Amtsgericht Pasewalk in Deutschland                  adwokat niemcy

Postępowanie przed sądem Amtsgericht w Pasewalku w Niemczech

Das Amtsgericht Pasewalk liegt in der deutschen Stadt Pasewalk (Landkreis Uecker-Randow). Die Stadt ist ungefähr 40 Kilometer von der deutsch-polnischen Grenze entfernt (15 von der deutschen Ortschaft Loecknitz, in der viele Polen leben).

Sąd Amtsgericht Pasewalk znajduje się w niemieckim mieście Pasewalk (powiat Uecker-Randow). Miasto jest oddalone o 40 km od granocy polsko-niemieckiej (15 km od niemieckiej miejscowości Loecknitz, gdzie mieszka wielu Polaków).

Vor dem Amtsgericht Pasewalk finden – aufgrund der Nähe zur deutsch-polnsichen Grenze (Grenzübergang Lubieszin) viele Prozesse statt, an denen Polen beteiligt sind.

Przed sądem Amtsgericht w Pasewalku toczy się wiele procesów, w związku ze znajdującą się blisko granicą niemiecko-polską (przejście graniczne w Lubieszynie), w których biorą udział Polacy.

Der Großteil der Prozesse sind Strafsachen (deutsches Strafrecht) und Ordnungswidrigkeitensachen (deutsche OWi-Recht). Was viele Polen nicht wissen, ist dass zum Beispiel in Strafsachen häufig eine Pflichtverteidigerbeiordnung (deutscher Rechtsanwalt)  in Betracht kommt.

Większość procesów dotyczy spraw karnych (niemieckie prawo karne) i wykroczeń (niemieckie prawo wykroczeń). Wielu Polaków nie wie, że na przykład w sprawach karnych  należy wziąć pod uwagę przydzielenie obrońcy z urzędu (niemieckiego adwokata). 

Auch macht es Sinn einen deutschen Rechtsanwalt zu beauftragen, da dieser das Verfahren vor Ort kennt.

Jest także zasadnym zlecenie sprawy niemieckiemu adwokatowi, który wie jak przebiega postępowanie na miejscu.

Wir sind eine deutsch-polnischen Anwaltskanzlei in Löcknitz (bei Pasewalk) und Stettin (Wojska Polskiego) sowie mit eine Niederlassung in Berlin und beraten Sie gern.

Jesteśmy niemiecko-polską kancelarią adwokacką w Löcknitz (przy Pasewalku) i w Szczecinie (al. Wojska Polskiego), a także mamy siedzibę w Berlinie i z chęcią udzielimy Państwu porady.

Reklamy

4 Responses to Postępowanie przed sądem Amtsgericht w Pasewalku w Niemczech

  1. […] byłoby to na niekorzyść oskarżonego. Zasada ta jest pochodną zasady, że nie można nikogo karać, jeśli dany czyn nie jest […]

  2. […] – skarga i przedmiot sporu, Sąd w Neubrandenburgu, Prokuratura w Neubrandenburgu i w Niemczech, Postępowanie przed sądem w Pasewalku, Właściwość sądu w prawie niemieckim, Sąd w Berlinie, Sąd we Frankfurcie, Przesłuchanie na […]

  3. […] zobowiązanego, o ile nie zostanie on wypuszczony na wolność, można wnosić o jego areszt (w Amtsgericht) przez sąd, w okręgu którego doszło do jego ujęcia. Osoba taka musi być niezwłocznie […]

  4. […] nieruchomości prowadzą odpowiednie sądy egzekucyjne (Vollstreckungsgericht), działające przy Amtsgericht, natomiast egzekucję hipoteczną przeprowadzają Urzędy Ksiąg Wieczystych (Grundbuchamt). […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: